Kobra 11 – 1. díl 15. série online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí Kobra 11 XV (1). Přímo zde naleznete pohodlně a zdarma online ke shlédnutí nový 1. díl z 15. série oblíbeného seriálu Kobra 11. Skvělý akční německý seriál se vrací na naše televizní obrazovky. Tentokrát s jednou z nejnovějších řad, která byla natočeno v roce 2010. Detektivové Semir Gerkhan a Ben Jäger tu jsou aby řešili ty nejtěžší a nejakčnější případy, které se týkají dálnic.

Oblíbený akční krimiseriál se vrací na české obrazovky. Televize Nova se rozhodla zařadit do vysílaný na Nova Cinema novou řadu skvělé Kobry 11. Jedná se o 15. sérii (XV), která měla v Německu premiéru v roce 2010. Nyní tedy s malým zpožděním přichází i k nám. Za to se ale dočkáme hned dvou dílů na jednou. Což je velice slibně a věřím, že jsou mezi námi takový co se divokých automobilových honiček, výbuchů a šílených akcí prostě nemůžou nabažit.

A o čemže vlastně bude tento první premiérový díl Kobry 11? Vše je o policistce, která se po sedmi letech probrala z kómatu. Do toho se dostala, protože byla zraněna při přestřelce s nebezpečným zločincem a prodejcem návykových látek. To přitom dopadla ještě dobře, protože její kolegové za akci zaplatili do jednoho životem. Případ tak zůstává nedořešený a drogová mafia upláchla se svou zásilkou a 3 miliony eur v hotovosti. A jak se zná, zatím co byla ona policistka v komatu, tak mafie opět sílila a připravuje nové akce, kterým by mohla jenom ona zabránit.

Tento 1. díl Kobry 11 (XV.) měl premiéru 5. března 2013 na obrazovkách Nova Cinema v 20:00. Určitě se na něj podívejte, protože to opravdu stojí za to. Navíc když vám ho tady nabízíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí!