Nový Dallas (2012) 1. epizoda online

Přehrát nový díl seriálu Dallas. Legendární dramatický seriál se vrací na obrazovku a s ním zákeřný J.R (džejár), férový Bobby, vyléčená alkoholička Sue Ellin ale i jejich děti, kteří rozhodně nepadli moc daleko od rodinného stromu. Naftařská rodina Ewingů však musí čelit zcela nové hrozbě. Vy si tak rozhodně nenechte ujít nový díl Dallasu s podtitulem Výměna stráže.

Nový díl Dallasu je tu. Po dlouhých 20 letech se opět rozbíhá jeden z nejznámějších dramatických seriálů, který se doslova zapsal do dějin kinematografie a stal se jednou z amerických ikon. Deset nových dílů toho skvělého seriálu slibuje skutečně velkolepou zábavu se vším všudy. A to si užijeme včetně hlavních herců z předchozího seriálu. Podařilo se totiž zachovat hlavní herecké obsazení v čele s Bobbym (Patrick Duffy) a J.R. (Larry Hagmen) a Sue Ellen (Linda Gray). Jen je škoda Victorie Principal, která už si roli Bobbyho manželky střihnout nechtěla.

Nyní se ale na scénu dostává i mladá generace, kterou tvoří hlavně synového dvou zmíněných velkých Ewingů. A stejně jako jejich otcové i oni se moc nepoučili a rodinná válka tak může pokračovat dál.
Celý příběh se znovu rozbíhá v momentě, kdy se na rodinný statek Southfork vrací Bobbyho syn Christopher. Nová epocha si žádá nové nápady a tak přichází s myšlenkou, že se firma musí přeorientovat na výrobu ekologické energie. Bohužel je tu ale syn Džejára a jeho bratranec John Ross. Ten má zcela jiné plány. Ví totiž, že přímo pod rodinným rančem se nachází ropa a on jí chce vytěžit.

Je tu ale jeden velký problém a to, že posledním přáním jejich babičky bylo, aby na pozemku nikdo nikdy nic netěžil. Slušňáci Bobby i i Christopher toto samozřejmě respektují. Jenže John Ross nemá v oblasti obchodu stejně jako jeho otec žádné zábrany. Celou situaci navíc vyšperkovává souboj Johna Rosse a Christophera o lásku jedné dívky. Tu si dokonce měl Christopher vzít, dnes s ní ale chodí J.R. mladší.

Všechno navíc komplikuje to, že se Bobby dozví, že trpí nevyléčitelnou rakovinou střev. Chce proto ještě dát všechno do pořádku a urovnat vztahy v rodině. A to chce udělat tak, že prodá rodinný ranč Southfork. To se ale Christopherovi a ani jeho otci J.R.ovi toho času v sanatoriu moc nelíbí a proto se rozhodnou proti tomu zakročit. V prvních chvílích se tak dočkáme doslova smršti soudních příkazů.

Nový Dallas je tady a podle všeho se tendle comeback hodně povedl. Někteří odvážlivci už dokonce tvrdí, že nový Dallas je možná i trochu lepší než ten starý, který byl přitom také velmi kvalitní.