Online Výměna manželek 2012 – 6.epizoda zdarma ke shlédnutí

ýměna manželek je reality show vysílaná TV Nova. Princip pořadu je jednoduchý. Vezmou se dvě ženy z rozdílných rodin, které sice fungují, ale něco v nich drhne a ty si vymění své role. Taková výměna pak dokáže vztah buď utužit nebo ukáže, že vlastně už nemá smysl pokračovat.

Online ke shlédnutí

Šestý díl výměny manželek byl opět hodně ostrý a zajímavý. Své role si vyměnili dvě na první pohled podobné ženy, ale z naprosto jiných rodin. Jitka (36. let) žije s manželem Radovanem (44. let) v severních Čechách ve vesnici Zdislava blízko Liberce v půdní vestavbě v domku manželových rodičů. Jitka má pět dětí, ve společné domácnosti ale s nimi žijí pouze tři a to nejstarší 19-letá slečna a dvě malé děti.

Druhou ženou je Sylva (36. let). Ta žije v malém rodinném domku na Moravě s partnerkou Andreou (32. let). Ač jsou obě lesbičky, tak si domácnost zařídili v klasickém stylu dělení prací muž žena, přičemž Sylva je ta žena a stará se hlavně o domácnost. Andrea je naopak tvrdou hlavou rodiny, která zvládne nejenom chlapské práce, ale musí být vždy nekompromisně podle jejího diktátu. Ač lesbičky, tak také mají rovnou pět dětí. Sylvy jsou tři děti v rozmezí 6 až 15 let a Andrea má dvě dcery: třináctiletou Nikolu a jedenáctiletou Sáru.

Od počátku tedy bylo jasné, že tadle výměna bude hodně konfliktní. Radovan ač nemá rád lesbičky, tak se nové ženě celkem dobře podřídil a díky tomu že si vzal dovolenou, tak s ní i dobře vycházel. To na druhé straně, byl ale mnohem větší cirkus. Andrea začala terorizovat nebohou Jitku a vyčítat jí každou drobnost, kterou nesplnila. Navíc kvůli tomu, že je Andrea nezaměstnaná má tato rodina hodně nízký příjem, takže byly časté i konflikty o to, zda se vůbec může zatopit v kamnech.