Všechny díly Výměny manželek 2012 zdarma ke stažení (download)

Výměna manželek je úspěšná sociální reality show vysílaná na TV Nova. O co v ní jde snad všichni víte a je to ostatně už obsaženo v názvu Výměna manželek. My jsme ale pro vás exkluzivně připravili aktuální sérii zdarma ke stažení.

Download všech dílů Výměny manželek

Výměna manželek je úspěšná reality show TV Nova. Aktuálně (2012) se vysílá už pátá řada této show. A není se čemu divit, protože nahlédnout do soukromí cizí rodiny je opravdu hodně zajímavá a poučná exkurze, která člověka v mnohém obohatí. A to samozřejmě platí dvojnásob, pro rodiny a hlavně manželky, které se rozhodnou vyzkoušet si žít 10 dní v úplně cizí rodině, cizím prostřed i městě. Mnohé si teprve po takovém zážitku teprve uvědomí, jak se mají doma dobře, a nebo že je to ta pomyslná poslední kapka do poháru trpělivosti a rozhodnou se od svého partnera odejít.

Pátá řada je opět hodně zajímavá v tom, že se dramaturgové rozhodli dát dohromady hodně nesourodé a odlišné rodiny, čemuž odpovídá i míra konfliktů.

Na druhou stranu i to k životu patří a je to rozhodně zajímavější na slevování, než kdyby soutěžící byly poddajní a nechávali si od nových rodin diktovat, co se jim zachce. Vždyť přeci právě to je principem Výměny manželek.